reklama

Donica Quadro 35cm

http://www.swiatdoniczek.pl/153-thickbox_default/donica-quadro-35cm.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Wymiary donicy "QUADRO 35":

 • Dostępne kolory: biały, choco, czarny, czerwony
 • Wymiary: 35x35cm
 • Wysokość: 33cmKatalog doniczek

48 godzin

TWOJA CENA:

215,00 zł

 • Opis produktu
 • Poleć znajomemu
 • Poleć znajomemu

  Donica Quadro 35cm

  Donica Quadro 35cm

  Wymiary donicy "QUADRO 35":

  • Dostępne kolory: biały, choco, czarny, czerwony
  • Wymiary: 35x35cm
  • Wysokość: 33cm

  

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

 • Komentarze

Lechuza Quadro to profesjonalne donice najwyższej jakości, które pod względem funkcjonalności, a także stylistyki spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.Trwałe, mocne i odporne na działanie czynników zewnętrznych donice to świetny sposób na wyposażenie ogrodu, tarasu, balkonu czy wnętrza. Piękne i stylowe donice bardzo efektownie się prezentują i stanowią ciekawy akcent w nowoczesnych aranżacjach.

Donice Qadro dostępne są również w innych rozmiarach, a także w wersji poszerzonej o profesjonalny system nawadniający. System nawadniania LECHUZA został stworzony z myślą o osobach, które dużo podróżują lub po prostu nie mają czasu na odpowiednią pielęgnację roślin. Pozwala on na zaopatrywanie rośliny w wodę, zależnie od rozmiaru pojemnika przez okres nawet do 12 tygodni. System dawkuje optymalną do potrzeb rośliny ilość wody oraz wartości odżywczych. Używanie systemu LECHUZA nie jest skomplikowane: należy do pełna uzupełnić zbiornik na wodę LECHUZA, a roślina poradzi sobie bez naszej pomocy przez nawet 3 miesiące.
Elementy innowacyjnego systemu nawadniającego do donic LECHUZA to:

- Śruba w dnie - jeżeli donicę umieszczamy na łonie natury, śrubę powinno się wyciągnąć, umożliwiając tym sposobem odpływ zbyt wielkiej ilości wody deszczowej;
- Kanał wlewowy umożliwiający łatwe dolewanie wody i nawozów w płynie,
- Denko separujące stwarzające zbiornik z wodą na dnie pojemnika
- Substrat Lechuza-Pon jako powłoka separująca - odpowiednio dawkuje roślinie wodę,
- Wskaźnik poziomu wody, który zapewnia nadzorowanie procesu nawadniania roślin,

Substrat mineralny o nazwie Lechuza-Pon to sterylny i oczyszczony  substrat nieorganiczny, o stabilnej strukturze oraz optymalnych właściwościach do optymalnego rozwoju roślin. Jest to doskonałe wyjście jeśli nie chcemy korzystać z tradycyjnej ziemi do roślin. Nie tylko przechowuje substancje odżywcze, które adekwatnie do zapotrzebowania dostaje roślina, ale także buforuje współczynnik pH. Zapobiega to ewentualnym błędom w nawożeniu. Substrat zbiera zbyt dużą ilość nawozu nie podając go roślinie. Dzięki swojej porowatej strukturze substrat magazynuje do 40% ilości wody, zachowując jednocześnie bardzo dużą pojemność gazową, co umożliwia optymalne napowietrzanie korzeni i konieczną dyfuzję i wymianę gazową. Podstawa substratu to: pumeks, lawa, zeolit, zawiera on w dodatku nawóz złożony NPK (15-9-9+3; 3g/L), który daje roślinie niezbędną ilość odżywczych substancji nawet przez 12 miesięcy. Substrat nie ulega osadzaniu, dlatego nie trzeba go uzupełniać, nawet po długim czasie doprowadza do rośliny dostateczną ilość powietrza. W połączeniu z systemem do nawadniania LECHUZA, substrat to podwójna korzyść dla roślin i gwarantuje im najlepszy rozwój. Podczas używania substratu trzeba pamiętać, że przy co drugim dolewaniu wody, od góry polać go wodą.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Donica Quadro 35cm

Donica Quadro 35cm

Wymiary donicy "QUADRO 35":

 • Dostępne kolory: biały, choco, czarny, czerwony
 • Wymiary: 35x35cm
 • Wysokość: 33cmNapisz swoją recenzję